
| Parameter | Value |
|---|---|
| Capacitance | 22 µF |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Max Operating Temperature | 105 °C |
| Voltage Rating | 10 V |
| Tolerance | 20 % |
| Dielectric | X6S |
| Thickness | 1.45 mm |
| RoHS | Compliant |
| Packaging | Reel |
Stock: 56
Distributors
pcbx
Unit Price$0.13296
Ext.Price$0.13296
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.13296 | $0.13296 |
| 10 | $0.11839 | $1.18390 |
| 50 | $0.10541 | $5.27050 |
| 100 | $0.09162 | $9.16200 |
| 500 | $0.07964 | $39.82000 |
| 1000 | $0.07455 | $74.55000 |
| 3000 | $0.06978 | $209.34000 |
